Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41231A9478M002
Permintaan Quote
Melayu
B41231A9478M002
Dalam stok
320+
  • Nombor Bahagian
    B41231A9478M002
  • Penerangan
    CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP-IN
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    5.86A @ 120Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Nama lain
    B41231A9478M 2
    B41231A9478M2
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    4700µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    4700µF