Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41231B8228M000
Permintaan Quote
Melayu
B41231B8228M000
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    B41231B8228M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.000" Dia (25.40mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.58A @ 120Hz
  • Nama lain
    B41231B8228M
    B41231B8228M-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    2200µF