Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41252A8128M000
Permintaan Quote
Melayu
6230683Image B41252A8128M000.EPCOS
B41252A8128M000
Dalam stok
640+
  • Nombor Bahagian
    B41252A8128M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 1200UF 20% 63V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Siri
    B41252
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.37A @ 120Hz
  • Nama lain
    B41252A8128M
    B41252A8128M-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1200µF