Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41458B5229M000
Permintaan Quote
Melayu
6163119Image B41458B5229M000.EPCOS
B41458B5229M000
  • Nombor Bahagian
    B41458B5229M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 22000UF 20% 25V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.406" Dia (35.70mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    7.7A @ 100Hz
  • Nama lain
    B41458B5229M
    B41458B5229M-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.500" (12.70mm)
  • galangan
    20 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.232" (56.70mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    25 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    22000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 25 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    22000µF