Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41505A228M7
Permintaan Quote
Melayu
500814
B41505A228M7
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
320+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41505A228M7
  • Penerangan
    CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    80V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Siri
    B41505
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B41505A0228M007
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    60 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    56 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    2200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 56 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    2200µF