Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41505A6338M7
Permintaan Quote
Melayu
4518726Image B41505A6338M7.EPCOS
B41505A6338M7
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
520+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41505A6338M7
  • Penerangan
    CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    B41505
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.8A @ 100Hz
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B41505A6338M007
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    60 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    56 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    3300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 56 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    3300µF