Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41550E7159Q000
Permintaan Quote
Melayu
B41550E7159Q000
  • Nombor Bahagian
    B41550E7159Q000
  • Penerangan
    CAP ALUM 15000UF 40V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    40V
  • Toleransi
    -10%, +30%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.406" Dia (35.70mm)
  • Siri
    B41550
  • Ripple Current @ Low Frequency
    11A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Nama lain
    B41550E7159Q
    B41550E7159Q-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.500" (12.70mm)
  • galangan
    15 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.201" (106.70mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    15 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    15000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    15000µF