Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41580A9228M000
Permintaan Quote
Melayu
B41580A9228M000
  • Nombor Bahagian
    B41580A9228M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 2200UF 20% 100V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.406" Dia (35.70mm)
  • Siri
    B41580
  • Ripple Current @ Low Frequency
    4.7A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Nama lain
    B41580A9228M
    B41580A9228M-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.500" (12.70mm)
  • galangan
    77 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.217" (81.70mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    70 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    2200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 70 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    2200µF