Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41690A7148Q7
Permintaan Quote
Melayu
B41690A7148Q7
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1800+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41690A7148Q7
  • Penerangan
    CAP ALUM 1400UF 35V AXIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Toleransi
    -10%, +30%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia x 0.984" L (16.00mm x 25.00mm)
  • Siri
    B41690
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.6A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial, Can
  • Nama lain
    B41690A7148Q 7
    B41690A7148Q007
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • galangan
    50 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    100 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1400µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 100 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    1400µF