Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41691A5308Q7
Permintaan Quote
Melayu
B41691A5308Q7
Dalam stok
3080+
  • Nombor Bahagian
    B41691A5308Q7
  • Penerangan
    CAP ALUM 3000UF 25V AXIAL
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    -10%, +30%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.827" Dia x 1.535" L (21.00mm x 39.00mm)
  • Siri
    B41691
  • Ripple Current @ High Frequency
    7A @ 10kHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B41691A5308Q 7
    B41691A5308Q007
  • galangan
    21 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    37 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    3000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 37 mOhm @ 100Hz
  • kemuatan
    3000µF