Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41695A277Q7
Permintaan Quote
Melayu
948454
B41695A277Q7
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    B41695A277Q7
  • Penerangan
    CAP ALUM 270UF 75V AXIAL
  • Voltan - Rated
    75V
  • Toleransi
    -10%, +30%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.551" Dia x 1.181" L (14.00mm x 30.00mm)
  • Siri
    B41695
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.9A @ 10kHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B41695A 277Q 7
    B41695A0277Q007
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 125°C
  • galangan
    133 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    275 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    270µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 275 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    270µF