Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41789K8337Q001
Permintaan Quote
Melayu
B41789K8337Q001
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41789K8337Q001
  • Penerangan
    CAP ALUM 330UF 63V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    -10%, +30%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Siri
    B41789
  • Ripple Current @ High Frequency
    4A @ 10kHz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B41789K8337Q1
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    0.650" (16.50mm)
  • galangan
    51 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    178 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 178 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    330µF