Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41821A8685M8
Permintaan Quote
Melayu
B41821A8685M8
  • Nombor Bahagian
    B41821A8685M8
  • Penerangan
    CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Siri
    B41821
  • Ripple Current @ Low Frequency
    50mA @ 120Hz
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    B41821A8685M008
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.079" (2.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    6.8µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    6.8µF