Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41821F4158M000
Permintaan Quote
Melayu
B41821F4158M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
6000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41821F4158M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    B41821
  • Ripple Current @ Low Frequency
    950mA @ 120Hz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B41821F4158M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    220 mOhm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 220 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1500µF