Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41827A2229M
Permintaan Quote
Melayu
B41827A2229M
  • Nombor Bahagian
    B41827A2229M
  • Penerangan
    CAP ALUM 22000UF 20% 6.3V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    6.3V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Siri
    B41827
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.345A @ 120Hz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B41827A2229M000
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    22000µF