Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41827B4228M
Permintaan Quote
Melayu
B41827B4228M
  • Nombor Bahagian
    B41827B4228M
  • Penerangan
    CAP ALUM 2200UF 20% RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Siri
    B41827
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.31A @ 120Hz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B41827B4228M000
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Penerangan terperinci
    2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    2200µF