Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41851A9224M8
Permintaan Quote
Melayu
B41851A9224M8
  • Nombor Bahagian
    B41851A9224M8
  • Penerangan
    CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Siri
    B41851
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.4mA @ 120Hz
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    B41851A9224M008
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    754 Ohm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    0.22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 754 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    0.22µF