Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41851F6228M000
Permintaan Quote
Melayu
B41851F6228M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2400+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41851F6228M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Siri
    B41851
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.41A @ 120Hz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B41851F6228M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.319" (33.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    110 mOhm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    2200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 110 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    2200µF