Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41858C0397M003
Permintaan Quote
Melayu
B41858C0397M003
  • Nombor Bahagian
    B41858C0397M003
  • Penerangan
    CAP ALUM RADIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    80V
  • Toleransi
    ±20%
  • Siri
    B41858
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.309A @ 100kHz
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    121 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    324 mOhm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    390µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 324 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    390µF