Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41858C7278M000
Permintaan Quote
Melayu
B41858C7278M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41858C7278M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Siri
    B41858
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.539A @ 100kHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B41858C7278M
    B41858C7278M-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    20 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.319" (33.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    21 mOhm @ 10kHz
  • Penerangan terperinci
    2700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 21 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    2700µF