Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41858C9687M000
Permintaan Quote
Melayu
5691498Image B41858C9687M000.EPCOS
B41858C9687M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41858C9687M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Siri
    B41858
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.683A @ 100kHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B41858C9687M
    B41858C9687M-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    42 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    44 mOhm @ 10kHz
  • Penerangan terperinci
    680µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 44 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    680µF