Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41866C7228M000
Permintaan Quote
Melayu
B41866C7228M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41866C7228M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Siri
    B41866
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.178A @ 100kHz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B41866C7228M
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • galangan
    27 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.319" (33.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    28 mOhm @ 100kHz
  • Penerangan terperinci
    2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 28 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    2200µF