Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41868W5338M
Permintaan Quote
Melayu
B41868W5338M
  • Nombor Bahagian
    B41868W5338M
  • Penerangan
    CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Siri
    B41868
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.325A @ 100kHz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B41868W5338M000
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 150°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • galangan
    28 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    29 mOhm @ 10kHz
  • Penerangan terperinci
    3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 29 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C
  • kemuatan
    3300µF