Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41888C8687M003
Permintaan Quote
Melayu
B41888C8687M003
  • Nombor Bahagian
    B41888C8687M003
  • Penerangan
    CAP ALUM RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.629A @ 100kHz
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • galangan
    65 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    72 mOhm @ 10kHz
  • Penerangan terperinci
    680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 72 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    680µF