Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41890A6277M
Permintaan Quote
Melayu
B41890A6277M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41890A6277M
  • Penerangan
    CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Siri
    B41890
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.82A @ 100kHz
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B41890A6277M000
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    15000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • galangan
    60 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    72 mOhm @ 10kHz
  • Penerangan terperinci
    270µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 72 mOhm @ 10kHz 15000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    270µF