Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41895D6128M001
Permintaan Quote
Melayu
B41895D6128M001
  • Nombor Bahagian
    B41895D6128M001
  • Penerangan
    CAP ALUM RADIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Siri
    B41895
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.87A @ 100kHz
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 125°C
  • galangan
    27 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    32 mOhm @ 10kHz
  • Penerangan terperinci
    1200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 32 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    1200µF