Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41895G6827M000
Permintaan Quote
Melayu
B41895G6827M000
  • Nombor Bahagian
    B41895G6827M000
  • Penerangan
    CAP ALUM RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Siri
    B41895
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.51A @ 100kHz
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • galangan
    41 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    45 mOhm @ 10kHz
  • Penerangan terperinci
    820µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 45 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    820µF