Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B41896C7278M000
Permintaan Quote
Melayu
B41896C7278M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B41896C7278M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Siri
    B41896
  • Ripple Current @ High Frequency
    4.23A @ 100kHz
  • penilaian
    AEC-Q200
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B41896C7278M
    B41896C7278M-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    7000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • galangan
    16 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    65 mOhm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    2700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 65 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    2700µF