Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43086A5565M
Permintaan Quote
Melayu
B43086A5565M
  • Nombor Bahagian
    B43086A5565M
  • Penerangan
    CAP ALUM 5.6UF 20% 450V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    B43086
  • Ripple Current @ High Frequency
    112mA @ 100kHz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B43086A5565M000
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    5.6µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    5.6µF