Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43088A4476M
Permintaan Quote
Melayu
B43088A4476M
  • Nombor Bahagian
    B43088A4476M
  • Penerangan
    CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Siri
    B43088
  • Ripple Current @ High Frequency
    660mA @ 100kHz
    Radial, Can
  • Nama lain
    B43088A4476M000
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    20000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    47µF