Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43231A9687M000
Permintaan Quote
Melayu
1039131Image B43231A9687M000.EPCOS
B43231A9687M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43231A9687M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 680UF 20% SNAP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Siri
    B43231
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43231A9687M
    B43231A9687M-ND
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    44 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Penerangan terperinci
    680µF Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    680µF