Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43231C5107M
Permintaan Quote
Melayu
B43231C5107M
Dalam stok
320+
  • Nombor Bahagian
    B43231C5107M
  • Penerangan
    CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Siri
    B43231
  • Ripple Current @ Low Frequency
    670mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.038A @ 20kHz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43231C5107M000
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    100µF