Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43252C5826M
Permintaan Quote
Melayu
B43252C5826M
Dalam stok
320+
  • Nombor Bahagian
    B43252C5826M
  • Penerangan
    CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Siri
    B43252
  • Ripple Current @ Low Frequency
    540mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    837mA @ 20kHz
  • Nama lain
    B43252C5826M000
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    82µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    82µF