Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43252C9277M
Permintaan Quote
Melayu
B43252C9277M
Dalam stok
240+
  • Nombor Bahagian
    B43252C9277M
  • Penerangan
    CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Siri
    B43252
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.2A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.86A @ 20kHz
  • Nama lain
    B43252C9277M000
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    270µF