Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43254A4477M
Permintaan Quote
Melayu
B43254A4477M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
320+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43254A4477M
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Siri
    B43254
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.69A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.62A @ 20kHz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43254A4477M000
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    470µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    470µF