Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43254A9337M
Permintaan Quote
Melayu
B43254A9337M
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    B43254A9337M
  • Penerangan
    CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.000" Dia (25.40mm)
  • Siri
    B43254
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.37A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.124A @ 20kHz
  • Nama lain
    B43254A9337M000
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    330µF