Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43305A5567M67
Permintaan Quote
Melayu
B43305A5567M67
Dalam stok
320+
  • Nombor Bahagian
    B43305A5567M67
  • Penerangan
    CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.81A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43305A5567M 67
    B43305A5567M067
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    340 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    240 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 240 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    560µF