Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43305A9397M62
Permintaan Quote
Melayu
B43305A9397M62
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    B43305A9397M62
  • Penerangan
    CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.87A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Nama lain
    B43305A9397M 62
    B43305A9397M062
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    470 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    350 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 350 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    390µF