Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43305A9686M60
Permintaan Quote
Melayu
732378Image B43305A9686M60.EPCOS
B43305A9686M60
Dalam stok
640+
  • Nombor Bahagian
    B43305A9686M60
  • Penerangan
    CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    650mA @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43305A9686M 60
    B43305A9686M060
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    2.69 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    1.99 Ohm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.99 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    68µF