Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43305B2567M67
Permintaan Quote
Melayu
6738062Image B43305B2567M67.EPCOS
B43305B2567M67
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    B43305B2567M67
  • Penerangan
    CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.93A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43305B2567M 67
    B43305B2567M067
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    310 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    230 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 230 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    560µF