Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43305B5187M82
Permintaan Quote
Melayu
5797574Image B43305B5187M82.EPCOS
B43305B5187M82
Dalam stok
260+
  • Nombor Bahagian
    B43305B5187M82
  • Penerangan
    CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.23A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Nama lain
    B43305B5187M 82
    B43305B5187M082
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    1.06 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    750 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 750 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    180µF