Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43305C2108M87
Permintaan Quote
Melayu
B43305C2108M87
Dalam stok
320+
  • Nombor Bahagian
    B43305C2108M87
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.46A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43305C2108M 87
    B43305C2108M087
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    180 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    130 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 130 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1000µF