Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43305E2827M80
Permintaan Quote
Melayu
B43305E2827M80
Dalam stok
260+
  • Nombor Bahagian
    B43305E2827M80
  • Penerangan
    CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.72A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43305E2827M 80
    B43305E2827M080
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    210 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    150 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 150 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    820µF