Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43455B4338M000
Permintaan Quote
Melayu
B43455B4338M000
Dalam stok
50+
  • Nombor Bahagian
    B43455B4338M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    2.532" Dia (64.30mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    8.2A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43455B4338M
    B43455B4338M-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.122" (28.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    4.201" (106.70mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    48 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    3300µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 48 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    3300µF