Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43456A4189M7
Permintaan Quote
Melayu
696178
B43456A4189M7
Dalam stok
18+
  • Nombor Bahagian
    B43456A4189M7
  • Penerangan
    CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.583" Dia (91.00mm)
  • Siri
    B43456
  • Ripple Current @ Low Frequency
    38A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43456A4189M007
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    12000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    7 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    8.740" (222.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    5 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    18000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    18000µF