Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43484A9478M000
Permintaan Quote
Melayu
B43484A9478M000
Dalam stok
50+
  • Nombor Bahagian
    B43484A9478M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    2.531" Dia (64.30mm)
  • Siri
    B43484
  • Ripple Current @ Low Frequency
    13.5A @ 100Hz
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Nama lain
    B43484A9478M
    B43484A9478M-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    1.122" (28.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    31 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    5.185" (131.70mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    25 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 25 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    4700µF