Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43501A3157M002
Permintaan Quote
Melayu
503160
B43501A3157M002
Dalam stok
640+
  • Nombor Bahagian
    B43501A3157M002
  • Penerangan
    CAP ALUM 150UF 20% 385V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    385V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.1A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Nama lain
    B43501A3157M 2
    B43501A3157M2
    B43501A3157M2-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    710 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    440 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    150µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 440 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    150µF