Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43501A9477M000
Permintaan Quote
Melayu
4210391Image B43501A9477M000.EPCOS
B43501A9477M000
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B43501A9477M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.6A @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43501A9477M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • galangan
    230 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.772" (45.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    140 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 140 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    470µF