Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43504A0826M007
Permintaan Quote
Melayu
6952815Image B43504A0826M007.EPCOS
B43504A0826M007
Dalam stok
640+
  • Nombor Bahagian
    B43504A0826M007
  • Penerangan
    CAP ALUM 82UF 20% 420V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    420V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Siri
    B43504
  • Ripple Current @ Low Frequency
    550mA @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43504A 826M 7
    B43504A826M7
    B43504A826M7-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    1.95 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    1.65 Ohm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    82µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.65 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    82µF