Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43504A187M87
Permintaan Quote
Melayu
B43504A187M87
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    B43504A187M87
  • Penerangan
    CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    420V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    B43504
  • Ripple Current @ Low Frequency
    980mA @ 100Hz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    B43504A 187M 87
    B43504A0187M0087
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    890 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.661" (42.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    750 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    180µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 750 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    180µF